Prišlo na SOŠE v Gbeloch k znásilneniu!?

Na školskom internáte Strednej odbornej školy elektrotechnickej v Gbeloch malo prísť prednedávnom k znásilneniu. Študenti si začiatkom minulého týždňa priniesli na internát alkohol, ktorý v čase incidentu popíjali na svojej internátnej izbe. Vychovávateľ školského internátu však nič netušil. Riaditeľ školy Mgr. Róbert Nagy priznal pre denník Nový čas, že zamestnanci školského internátu neprehľadávajú študentom aktovky a tašky, takže najpravdepodobnejšie sa alkohol na internát dostal takouto cestou.

Údajne znásilnená pätnásťročná Marcela sa vraj počas incidentu bránila a kričala, vychovávateľ však nič nepočul ani nevidel. Marcela však patrí k problémovým žiakom školy. „So žiačkou máme od začiatku školského roka problémy, nechodí do školy a robí nám rôzne iné problémy.“ povedal riaditeľ školy. Riaditeľ školy taktiež priznal, že študenti školy boli  na internáte v podnapitom stave, na druhú stanu vyvracia verziu, že malo prísť k znásilneniu. Netvrdím, že sa nič nestalo, ale k znásilneniu nedošlo. Chlapci sa odviazali a sama žiačka bola tiež opitá. Všetko je v rukách kriminálnej polície v Skalici,“ povedal riaditeľ školy.

Riaditeľ školy z incidentu už vyviedol pre študentov následky, dostali podmienečné vylúčenie z internátu. Celou situáciou sa stále zaoberá kriminálna polícia v Skalici, ktorá preveruje aj tú verziu,či vôbec k takému skutku prišlo.

Share This Article