Prvý deň CIBULA FESTu 2019 odpálí čerstvý rapový otec KALI!

Areál pri letisku v Holíči sa stane dejiskom už 11. ročníka najväčšieho multižánrového festivalu na Česko – Slovenskej hranici. Niekoľko tisícové festivalové mesto ožije od 18. do 20 júla. V tomto roku sa organizátori rozhodli svoju multižánrovosť presadiť aj na hlavnom pódiu, kde sa predstavia zástupcovia z hip-hop a electro scény hneď v prvý štartovací deň. 

Za hip-hopovú scénu sa predstaví raper, porotca úspešnej speváckej súťaže The Voice a čerstvý otec – KALI.  Ten aktuálne valcuje hitparády slovenských rádií s hitom Len ona. “Pri myšlienke dostať rapera na hlavnú scénu sme ihneď vedeli, že vsadíme na Kaliho. Pri jeho minuloročnom vystúpení nám pre jeho fanúšikov nestačila  dva a pol tisícová kapacita Cool arény”, zhodnotili svoje rozhodnutie organizátori festivalu. 

spomienkove2

Na hlavnom stage sa okrem Kaliho predstavia aj zástupcovia elektronickej hudby, v tomto prípade organizátori vybrali DJ Roberta Buriana a DJ Milana Lieskovského. Návštevníkov čaká zaujímavá DJská show na veľkej scéne plnej svetelných efektov a veľkoplošnej projekcie. 

Organizátori festivalu postupne prezrádzajú aj ďalšie mená. Koncom roka predstavili prvého headlinera festivalu, tým sa stala česká kapela Kryštof, ktorá na letisko privezie aj kúsok show zo Strahova. Ďalej sa predstavia kapely Iné Kafé, Polemic, Dereš, Street 69, Queenie či Smola a Hrušky. 

Aktuálna cena vstupenky je 30 eur, ktorá platí len do konca februára 2019 a dá sa zakúpiť v sieti ticketlive.sk. 

Viac informácií o festivale a vstupenkách nájdete na www.cibulafest.eu

Share This Article