Sanchez Amsterdam pokrstili album vo veľkom štýle!

Sanchez Amsterdam pokrstili v Piatok 26.1. svoj v poradí druhý študiový album. Nový album nesie názov TANEC V OHNI. 
Krstnými rodičmi nového albumu sa stali členovia kapely Smola a Hrušky. Kapela SaH spoločne so Sanchez Amsterdam tento večer vystúpila na pódium a spravila poriadnu show. Okrem týchto dvoch kapiel sa predstavila tento večer na pódium aj kapela z Trenčína – Cherry Street.

manias1

„Bol to pre nás veľmi dôležitý večer. Predsa sme krstili naše druhé dieťa a chceli sme aby bolo všetko tip top. Jediného čoho sme sa báli bola návštevnosť, pretože takéto akcie tu nebývajú často. Nakoniec bola návštevnosť okolo 300 ľudí čo nás veľmi teší. Každý jeden z nás nechal na pódium maximum, predsa hrali sme doma a chceli sme ukázať čo v nás je a dúfam že sa to podarilo. Reakcie publika boli skvelé a som rád že sa ľuďom náš nový štýl páčil.“ zhodnotil  spevák David zo Sanchez Amsterdam.

manias3

„

Keď ma chalani oslovili s ponukou na krst, spomenul som si na koncert kde som ich prvý krát videl. Zaujali ma obrovským nasadením, klávesami a imidžom v uniformách. Novinka je vyzretý energetický album s moderným a originálnym zvukom. Držím palce chalanom, ktorí si našli svoje miesto na scéne a bolo mi cťou pokrstiť ich nové cd a pomôcť na ich ceste za šťastím“, konštatuje spevák Spoko zo Smola a Hrušky, ktorí sa stali krstnými rodičmi albumu.

manias

„Sanchez Asmterdam sa chystajú aj na turné k novému albumu po Slovensku a Čechách. Turné by sa malo skladať z ôsmich koncertov a chalani ho odohrajú v Apríli tohto roku. Kde a s kým ich uvidíme zatiaľ nechceli prezradiť. „Všetko sa fanúšikovia dozvedia včas na ich FB stránke alebo Instagrame. 
Na turné sa veľmi tešíme a najviac na ľudí ktorých na ňom stretneme. Určite odohráme skladby aj zo starého albumu aby si ľudia s nami mohli zaspievať aj staršie skladby ako napr.: Aneta, Uletení anjeli či Seriál“ dodáva 
bubeník Ivan zo Sanchez Amsterdam.

Share This Article