Sanchez Amsterdam pripravuje nový album!

Kapela zo Záhoria, konkrétne z mesta Gbely, pripravuje svoj druhý profesionálny album. Ako nám prezradili dostať sa medzi ľudí by mal už túto zimu.

san


Ako sme sa dozvedeli aj z ich facebookovej stránky album mal výjsť už v mesiaci Október, no po autonehode ich speváka museli všetky veci čo sa týka nahrávania o pár mesiacov posunúť. 
Spevák David utrpel zlomeninu pravej nohy, no ani to ho neodradilo od koncertovania a kapela naplánované koncerty nezrušila.
Museli však posunúť termíny v nahrávacom štúdiu, no ich druhého profesionálneho albumu by sme sa mali dočkať ako sami vravia už čoskoro, a to v mesiacoch November-December. 
Kapela má zatiaľ na konte jeden profesionálny album ktorý nesie názov NEZASTAVÍŠ ktorý nahrali v nahrávacom štúdiu Randal Group v Seredi. Ich producentom bol vtedy uznávaný slovenský gitarista Jimi Cimbala. Chalani však po dvoch rokoch vydania svojho prvého albumu sľubujú nový sound /zvuk/ a to hlavne preto, že zmenili štúdio.

san1

Momentálne nahrávajú v štúdiu Pulp studio na Bratislavskej Kolibe. Ich producentom k novému albumu sa stal Matej Turcer (známi ako gitarista z kapely From our Hands). 
To aký názov ponesie nový album nám chalani zatiaľ prezradiť nechceli. Prezradili nám však že na albume bude 10 piesní a v najbližšom mesiaci máme od nich očakávať nový klip. 
Oficiálny krst by mal byť až v Januári 2018 a to v Gbeloch. 
Ak by si chcel vedieť o kapele viac, tak ich neváhaj sledovať na Facebooku /Sanchez Amsterdam/.

Share This Article