SCREAM Senica na Sardínii

V utorok 13. septembra 2016 vycestovala Tanečná skupina Scream na Majstrovstvá sveta v street dance show a Svetový pohár v disco dance, ktorý sa konal na Sardínii v meste Olbia. Po dlhej ceste prišlo na rad pár dní oddychu na pláži a kúpaním sa v mori tanečníci načerpali nové sily. V sobotu 17. septembra si juniorská formácia vytancovala krásné 3.miesto. Veľkú radosť a emócie sme prežívali v nedeľu, keď sme si s hrdosťou zaspievali slovenskú hymnu a náš tanečník Miško Dudáš si prevzal víťazný pohár a titul Majster sveta v street dance show.
dsc_0496
Radosť a očakávanie trvalo až do večerných hodín. Pri vyhlasovaní výsledkov sme všetci dúfali a verili, že medaily ešte pribudnú. A stalo sa! Naše deti si hrdo prevzali bronzové medaily v disciplíne disco dance skupina v detskej vekovej kategórii. Veľkú radosť vystriedala ešte väčšia, keď juniorskej disco dance skupine uniklo zlato o vlások a odniesli si striebornú medailu.

Krásne 4. miesto si vytancovali Táňa Polakovičová a Dominika Závišová v disciplíne disco dance duo v dospelej vekovej kategórii a 6. miestom skončila dospelá disco dance skupina. Janka Klečková skončila v disco dance sólo na peknom 10. mieste a v street dance show sa umiestnila na peknom 7. mieste.

Všetci sme prežili nádherný týždeň a urobili tak krásnú bodku tanečnej sezóny 2015/2016. Už sa tešíme na ďaľšiu  sezónu a veríme že opäť úspešnú.

zdroj: senica.sk

Share This Article