Senica má nového doktora ortopédie a chirurgie!

S novým vedením prišli do Seniskej poliklinky aj nové posily – lekári. Senici akútne chýbal ortopéd kedže doktor Pružinec ordinuje v Senici len raz do týždna – v stredu ( do poludnia deti po poludní objednaných pacientov).

7. januára začal v poliklinike ordinovať nový ortopéd MUDr. Saeed Rahjou pochádzajúci z Teheránu. Tento doktor v minulosti fungoval v Martine a Skalici. „Zatial som spokojný a dúfam, že spokojnosť bude najmä u pacientov“ konštatuje nový ortopéd. Spokojnosť vyjadrili aj návštevníci poliklinky. „Som veľmi rada, že v poliklinike je nový ortopéd, ja som musela dochádzať na ortopédiu do Skalice“ vyjadruje spokojnosť pacientka.  Nový ortopéd ordinuje denne od 7:00 do 15:00 hod.

poliklinika

Chirurgické zákroky v Senici poskytoval už len doktor Hyža, kedže doktor Krajčovič odišiel do dôchodku. Od septembra 2018  pribudol v Senici nový doktor na chirurgiu – MUDr. Martin Potúček z Myjavy. „Poskytujeme chirurgické ošetrenie úrazových a neurazových stavov, ošetrenie chronických rád najmodernejšími metódami, liečenia na odporúčanie kožných ambulancii“ zhrnul svoje zameranie doktor. MUDr. Potúček ordinuje denne okrem štvrtka.

Share This Article