Skalica má nového víceprimátora! Stal sa ním Milan Roman.

Začiatkom týždna sme Vás informovali, že primátor mesta Skalica Ing. Ľudovít Barát odvolal z pozície svojho zástupcu Petra Pagáča. Ten v stredu 8.11 ukončil pozíciu víceprimátora mesta a bude nadalej pokračovať ako poslanec mesta Skalica.

Primátor deklaroval ku dnu 9.11.2017 na pozíciu svojho zástupcu mestkého poslanca Milana Romana. Ten svoje plány s vedením mesta a pokračovaní v práci svojho predchodcu zhodnotil na svojom faceboomu.

Milan Roman na akcii "Deti na hokej" v Skalici.

Priatelia, kamarati!
Ako uz asi viete, prislo k zmene na mestskom urade v Skalici. Vcera som dostal dekret, ktorym ma primator od 9.11. 2017 vymenoval do funkcie viceprimatora mesta Skalica. Nemal som prilis vela casu nad tym rozmyslat a rozhodol som sa tuto zodpovednost prijat. Predpokladam, ze volba na mna padla aj preto, ze po MUDr. Kosikovi som od Vas skalicanov ziskal najvacsiu doveru, najviac hlasov zo vsetkych poslancov. Uvedomujem si, že jeden rok do volieb je dost malo nato, aby clovek ukazal, co dokaze. Mojim cielom bude, aby mesto zvysilo dynamiku, nove investicie a verim, ze sa zlepsi aj spolupraca Primator-Urad-Zastupitelstvo, ktora je predpokladom tychto investicii a rozvoja mesta vobec. Som pripraveny komunikovat so vsetkymi poslancami a dokoncit dobre veci, ktore su rozbehnute. Ale ti, ktori ma poznate, viete, že toho tolko nenarecnim, ale o to viac spravim. Takze vas poprosim, piste, volajte, mailujte mi podnety a pustime sa do toho.

Share This Article