Stovky ľudí na skalickom námestí si vychutnalo krásnu predvianočnnú atmosféru, o ktorú sa postarali Patrícia Vittek, Tip Top band, ZUŠ Holíč.
Príchodom Mikuláša na koči za doprovodu živej hudby a sprievodu žiakov 2.ZŠ, študentov Via Humana a verejnosti v maskách čertov a anjelov sa otvorila Vianočná dedinka. Pre detičky zabezpečila animácie SOŠ Holíč. Súčasťou atrakcií bolo vozenie na poníkoch a jazda na koči večernou Skalicou.
Po príhovore primátora mesta Skalica Ľudovíta Baráta a predsedu OZ ProZáhorí Milana Romana sa slávnostne otvorila ľadová plocha, ktorá Vám bude k dispozícii na celé dva týždne, až do 20.12. 2015
Prídite si vychutnať vôňu Vianoc počas obdobia 6.12. – 13.12. 2015, kedy je pre Vás pripravený na každý deň program a stánky plné dobrôt.
7.12. – 10.12. o 17:00 hod. Vystúpenia SŠ
11.12. o 9:00 hod. Vytnorenie Slovenského hokejového rekordu,
o 17:00 hod. David Vépy, Záhorácký výbjer
12.12. o 15:00 Vianočné hodovanie pri cimbále, Oľga Baričičová (Šlágr TV), Májovanka,
13.12. o 15:00 Tvorivé dielničky a animácie pre deti (SOŠ Holíč), jazda na poníkoch, tanečný a hudobný odbor ZUŠ Holíč, mužský spevácky zbor ECHO
Ďakujeme za priazeň a tešíme sa na Vašu návštevu.