Skaličani sa dnes vrátia do roku 1974! Vyťahujú retro dresy

Piatočný hokejový zápas Slovenskej hokejovej ligy, kde sa stretnú tabuľkoví súperi HK Skalica a MHK TSS GROUP Dubnica bude mať pre Skalicu pridanú hodnotu. Hráči nastúpia v špeciálnych RETRO dresoch.

V Skalici už je tradícia, že raz do roka majú špeciálnu sériu dresov, ktoré si potom fanúšikovia dražia. V minulosti išlo napríklad o čierno-biele dresy, dresy na podporu detskej onkológie v Skalici, či dresy charitatívneho združenia Záhorácky anjel.  Tento rok zašli do roku 1974.

DSC_7527

Vizuál dresov bol inšpirovaný úspešnou sezónou 1973/74, kedy tím ZVL Skalica vybojoval účasť v Slovenskej národnej hokejovej lige. Okrem aktuálnych hráčov HK Skalica sa v tých dresoch predstavia aj priamo hráči zo sezóny 1973/74. Tí dostanú doživotnú VIP prenamentku. Svoje čestné miesto pod strechou zimného štadiónu dostane hráč Pavel Kukliš. 

Skaličania očakávajú pri tejto príležitosti aj zvýšenú návštevnosť. Okrem citelného záujmu verejnosti o tento retro zápas dnes priamo hráči odovzdali na školách v meste viac ako 1000 vstupeniek. 

Share This Article