Skaličania sa môžu tešiť na Vianoce na ľade!

Adventné obdobie v meste Skalica dostane novú tvár. Mesto Skalica v spolupráci s OZ ProZáhorí pre Vás pripravili projekt Skalické Vianoce na ľade.

Mikuláš na koči príde na námestie v nedeľu 6. decembra o 17-tej hodine. Za doprovodu živej hudby sa k Mikulášovi pridá sprievod čertov a anjelov, kde budú zapojené základné a stredné školy, ako aj široká verejnosť. Týmto Vás srdečne do sprievodu pozývame.

Christmas_square_in_skalica-panorama (1)

Mikuláš slávnostne otvorí syntetickú ľadovú plochu, ktorá bude pre verejnosť sprístupnená v období 6.12. – 20.12. 2015. Po zahájení ľadovej sezóny je pripravený bohatý program Radujme sa, veselme sa- zábava, animácie pre deti, vozenie na poníkoch, skupiny TRIO IMAGINE a TIP TOP BAND.

„Cez týždeň bude plocha sprístupnená verejnosti od 14 hodiny, v blízkosti klziska je možnosť požičania korčulí. Do obeda budú plochu využívať základné a stredné školy zo Skalice. Veľmi nás teší, že sa nám poradilo zrealizovať takýto Vianočný darček pre Skaličanov“ dodal Milan Roman, predseda občianskeho združenia ProZáhorí

V piatok 11.12. sa v Skalici pokúsime vytvoriť Slovenský rekord v hraní hokeja. Každý, kto má záujem sa môže zapojiť, alebo prísť podporiť rekordmanov. Športový deň bude zakončený Vianočným rockovaním.

V sobotu 12.12. si môžete odpočinúť od varenia a prísť na VIANOČNÉ HODOVANIE pri Cimbálke. O príjemnú atmosféru sa postarajú dychová hudba Májovanka a speváčka zo Šlágr TV pani Oľgoa Baričičová a spol.

Winter_squaere_in_skalica_-_night-s_panorama_2

V nedeľu pozývame detičky na zábavno-animačný program Radujme sa, veselme sa, ktorého súčasťou je Vianočná veselica, tvorivé dielničky, jazdenie na poníkoch a veľa zábavy. Nedeľnú pohodovú predvianočnú atmosféru Vám prídu navodiť mužský spevácky zbor ECHO, Záhoráckí heligonkári a vianočné koledy.

Záujemci o vytvorenie rekordu sa môžu zaregistrovať na emailovej adrese sefredaktor@prozahori.sk alebo na fanpage Skalické Vianoce na ľade, kde nájdete bližšie informácie.

Share This Article