Skalické balerínky z d´Art Dance Team (Balerínka Kvietok) dosiahli veľký úspech na európskom finále v Maďarsku, ktoré sa uskutočnilo v stredu 10. júna v Siófoku.
Mladé tanečnice ukončili svoju prvú súťažnú sezónu vo veľkom štýle. Po úspechu na Grand Finále na Slovensku boli pôvodne zaradené do B kategórie. Porota ich však vďaka vysokému hodnoteniu presunula medzi najlepšie skupiny, do prestížnej A kategórie.
V konkurencii najlepších európskych tímov si Skaličanky vybojovali krásne 2. miesto. Ich výkon bol ocenený nielen porotou, ale aj divákmi. Trofej a ocenenie si prevzali priamo na pódiu medzi ďalšími úspešnými súťažiacimi.
Úspech je výsledkom celoročnej tvrdej práce, odhodlania a lásky k tancu všetkých členiek tímu. Pre mladé balerínky je to veľká motivácia pokračovať v ďalšom rozvoji svojho talentu.
Zdroj: https://www.skalica.sk/aktuality/obrovsky-uspech-baleriniek-na-zaver-sezony-5085sk.html


