Skalické sídlisko Pod Hájkom má nové multifunkčné ihrisko

Na sídlisku Pod Hájkom v Skalici pribudlo nové multifunkčné ihrisko. Moderný areál nadväzuje na pôvodné športovisko, ktoré podľa mesta slúžilo obyvateľom viac ako polstoročie.

Miesto bolo počas desaťročí prirodzenou súčasťou života sídliska. Slúžilo na detské hry, športové tréningy aj každodenné stretávanie. Nová podoba areálu má na túto tradíciu nadviazať a zároveň ponúknuť kvalitnejšie zázemie pre šport aj aktívny oddych.

Dominantou nového priestoru je hokejbalová aréna s multifunkčným povrchom. Ten umožňuje využitie aj na basketbal a ďalšie športové aktivity.

Popri športovej časti vznikla aj oddychová zóna s altánkom a šachovým stolom. Nový areál tak podľa mesta rozširuje možnosti športového vyžitia aj trávenia voľného času pre obyvateľov rôznych vekových kategórií.

- Reklama -
DoktorDPF - Čistenie DPF filtrov
TAGGED:
Share This Article