Skalický prístav hostil inline korčuliarov

Nedeľný podvečer na Baťovom kanáli v Skalici patril už po ôsmykrát korčuliarom. Ôsma Inline paráda prilákala sedemdesiat vyznávačov koliesok v rade. Pre všetkých návštevníkov boli pripravené inline súťaže o veľa krásnych cien. Vrcholom ôsmej Inline parády 2016 bol pokus o prekonanie národného rekordu v inline reťazi korčuliarov.

Celou Inline parádou sprevádzal brnenský DJ a promotér, DJ Ritallin. Pre účastníkov bol pripravený zaujímavý sprievodný program. Súťaž na rýchlosť, slalom, jazda v kostýmoch a pároch. Pre všetkých účastníkov boli pripravené zaujímavé ceny. Najmä DM Drogerie Markt Slovakia,Hotel sv. Ludmila a CK Kudrna venovali ceny, o ktoré súťažili, ako dospelí, tak deti.

13901356_547677452095855_755055990003018336_n

Pre návštevníkov bol pripravený tiež bodyzorbing a ukážka LaCrosse od Skalica Chiefs LaCrosse team. Skryté talenty pomáhala hľadať tiež európska nadácie Sunrise, ktorá podporuje nadané deti z najrôznejších kútov Európy. Všetci účastníci získali navyše plavebné lístky na Baťov kanál, a tak všetci opúšťali prístav s darčekom. „Akciu sme chystali starostlivo, veľmi ďakujeme všetkým našim partnerom. Sme radi, že sa zišlo aj dosť organizátorov a vo veľkej konkurencii aj celkom dosť návštevníkov. Bohužiaľ rekord sme tento rok neprekonali, ale veríme, že budúci rok sa nám to podarí,“ dodáva konateľka spoločnosti Prvá plavebná a jedna z  prevádzkovatelov Prístavu v  Skalici –  Martina Wagner.

Share This Article