Šlágr z Gbelov do celého Česko-Slovenska.

O tom, že sa televízia Šlágr TV stala v poslednej dobe jednou z najsledovanejších, nie je pochýb. K väčšej propagácii televízie a samozrejme väčšej spokojnosti priaznivcov tejto televízie patrila aj verejná nahrávka, ktorá sa konala v polovici mája v Dome kultúry Gbely. Niesla názov Majáles s Duo Yamaha, ktorá túto akciu zastrešovala. Okrem samotného riaditeľa televízie, pána Peterku sa natáčania zúčastnili aj ďalší interpreti ako Božanka, Senická heligonka, Radek Žalud, Vonička V-band, Frankie, Martin Jakubec, Karel Peterka mladší, Veselá trojka Pavla Kršky či Progres.
V prekrásne vyzdobenom Dome kultúry sa zišlo do 400 návštevníkov, aby si spolu s interpretmi zaspomínali piesňami na časy minulé či zaspievali melódie, ktoré poznajú z obrazovky. Programom sprevádzal spevák skupiny Duo Yamaha Marián Kotvan.
Verejná nahrávka televízie Šlágr TV bola v Dome kultúry Gbely prvý krát, no spoluorganizátori budú radi, ak sa táto akcia opäť zopakuje.
Gbely si môžu teda opäť pripísať na konto ďalšiu skvelú akciu, o ktorej bude môcť prostredníctvom televíznej obrazovky vedieť celé Československo.

Slavo Brutovský

 

TAGGED: ,
Share This Article