Smokey – sexi a dramatické líčenie podľa Annabelle Minerals

Dymové líčenie z módy jednoducho nevychádza, ale teraz sa vracia v extra intenzite. Dramatický vzhľad, ktorý ľahko vytvoríte pomocou minerálnych produktov ANNABELLE MINERALS, sa hodí na párty aj premiéry, do divadla aj na ples. Môže vás sprevádzať celú jesennú a zimnú večierkovú sezónu. Pokojne experimentujte s rôznymi farebnými kombináciami. Začneme však u klasickej šedo-čiernej. Ako si s ňou poradiť?

Čo budete potrebovať?

  • Minerálne očné tiene vo variantoch SMOKY a PLATINUM
  • Ílové očné tiene vo variantoch ALMOND MILK a WHITE COFFEE
  • Štetce na očné tiene: KLASICKÝ, SKOSENÝ a NA ROZTIERANIE OČNÝCH TIEŇOV

mineralni stiny smoky

Postup

1. Klasickým štetcom na očné tiene naneste na celé viečko minerálny tieň s najsvetlejším odtieňom ALMOND MILK. Poslúži ako báza pod očné tiene.

2. Na celé pohyblivé viečko aplikujte šedý minerálny tieň PLATINUM ako základ celého líčenia.

3. Vezmite si skosený štetec a vonkajší kútik viečka vyfarbite najtmavším tieňom SMOKY. Pretiahnite ho do strany a hore, aby ste naznačili tvar „mačacieho oka“.
4. Pokračujte na dolnom viečku – tmavým SMOKY vytvorte tvar ležatého „véčka“.
5. Dolné linku pretiahnite smerom dovnútra. V strede oka potom na hornom i dolnom viečku nadviažte sivým tieňom WHITE COFFEE, ktorým ho rozjasníte.
6. Do vnútorného kútika ešte naneste trochu svetlého ALMOND MILK pre rozjasnenie. Všetky farby medzi sebou dobre rozotrite pomocou štetca na roztieranie očných tieňov.
7. Celé líčenie zakončite niekoľkými vrstvami svojej obľúbenej špirály.
TIP: Pri spájaní farieb robte rýchle, krátke ťahy. Snažte sa, aby všetky prechody pôsobili jemne a aby okraje tieňov boli rozotreté do stratena. Nečakajte zázrak za pár sekúnd – je normálne, že chvíľu trvá, než dymového efekt docielite.

Použité produkty

Ílové tiene ANNABELLE MINERALS (kolekcia SOFT COCKTAIL)

Inovatívne minerálne produkty založené na bielom a zelenom kozmetickom íle, ktorý každému líčenie dodá elegantný zamatový finiš a zároveň sa stará o jemnú pokožku očných viečok. Ľahko sa nanášajú, tieňujú a rozotierajú.

Minerálne očné tiene ANNABELLE MINERALS

Ľahká aplikácia, extra silná pigmentácia a výdrž: to sú klasické minerálne tiene s minimalistickým zložením a dramatickým efektom. Sú hypoalergénne a vhodné aj pre majiteľky citlivej pleti alebo nositeľky kontaktných šošoviek.

Cena Ílových očných tieňov Annabelle Minerals : 13,90 €

Cena Minerálnych očných tieňov Annabelle Minerals: 10,90 €

 

Viac informácií o Annabelle Minerals nájdete na www.annabelleminerals.cz  

Share This Article