Socha slobody či Čínsky múr v Skalickom MAXe

Máte radi cudzie krajiny ? Chceli by ste sa pozrieť niekam za hranice, ale momentálne  sa Vám nedá cestovať? Nemusíte cestovať , svet príde k Vám. ZOC MAX Skalica  Vám ponúka možnosť prísť  si pozrieť až 80 modelov slávnych , ale aj  menej slávnych stavieb sveta na výstave 3D puzzle modelov  a to v termíne od  2.7.- 22.7.2016.

Výstava zaujme každú vekovú kategóriu. Medzi osemdesiatimi slávnymi stavbami  z 35-tich štátov sveta nebudú chýbať stavby ako : egypské pyramídy, socha Krista Spasiteľa,Taj Mahal,Big Ben,Socha slobody, Tower Bringe ,Biely dom, Čínsky múr  a mnoho ďaľších.

_DSC0226

Výstava je doplnená aj o zaujímavé cestovateľské zábery fotografa Ľuba Špirka, fotené nielen z pozície človeka, ale aj z vtáčej perspektívy. Unikátne zábery  budú podané netradičnou formou – projekciou na LCD obrazovkách. Môžete sa tak tešiť napr. na prehliadku Manhattannu, či New York City.

Veríme, že táto 3D puzzle unikátna výstava poteší „ oko „ každého návštevníka , ktorý sa zároveň o týchto jednotlivých architektonických skvostoch dozvie mnoho historických faktov a zaujímavostí.

V ZOC MAX Skalica máte slávne stavby sveta ako na dlaniJTešíme sa na Vašu návštevu 🙂

Share This Article