Športový kalendár od 20. apríla do 21. apríla 2013

Malackí športovci – rozpis akcií

SOBOTA 20. 4.
Futbal

Starší žiaci Žolíka majú voľno
Malacky (18. 4. 2013). Starším žiakom futbalového Žolíka Malacky na víkend „odpadol“ zápas, keďže ich pôvodný súper Iskra Petržalka odstúpila zo súťaže. U mladších žiakov sa očakáva s týmto klubom vyrovnané stretnutie. Nielen preto, že Žolík a Iskra nie sú ďaleko od seba v tabuľke, ale aj prvý vzájomný duel v Bratislave sa skončil nerozhodne 0:0.

Záhorská Ves, futbalový štadión, 11.00
2. liga mladších žiakov BFZ, 19. kolo
V akcii: Žolík Malacky – Iskra Petržalka

Prípravka

Bratislava
1. liga prípraviek BFZ ročník narodenia 2002, 16. kolo
V akcii: ŠKP Inter Dúbravka – Žolík Malacky

Bratislava
1. liga prípraviek BFZ ročník narodenia 2003, 16. kolo
V akcii: ŠKP Inter Dúbravka – Žolík Malacky

Bratislava
1. liga prípraviek BFZ ročník narodenia 2004, 16. kolo
V akcii: ŠKP Inter Dúbravka – Žolík Malacky

NEDEĽA 21. 4.

Futbal 

 Bude to Dávid proti Goliášovi?
Malacky (18. 4. 2013). Záhoran Jakubov bude stáť v ceste malackému béčku Žolíka v 16. kole futbalovej oblastnej súťaže starších žiakov. Vedúci tím Žolík B cestuje do Jakubova, ktorý je v nelichotivej pozícii predposledný a len s dvoma víťazstvami na konte. Z tohto pohľadu niet o favoritovi pochýb. Druhý malacký klub v súťaži, ŠK FO Malacky, mal hrať pôvodne proti ďalšiemu Záhoranu, tentoraz Kostolište. Ten sa však odhlásil zo súťaže.

Jakubov
Oblastná liga starších žiakov OBFZ, 16. kolo
V akcii: Záhoran Jakubov – Žolík Malacky B

Žolíci nastúpia na zápas susedov
Malacky (18. 4. 2013). Dorastenecký tím ŠK Žolík čaká v nedeľu súboj s tabuľkovým susedom zo Stupavy. Kým Stupava je v tabuľke oblastnej ligy piata, Žolík je šiesty, ale má na konte aj najmenej odohraných zápasov. Predchádzajúce meranie síl týchto tímov sa na jeseň skončilo 4:2 v prospech Žolíka.
-TK AC-

Stupava
4. liga staršieho dorastu OBFZ, 12. kolo
V akcii: FK Stupava – Žolík Malacky

Dorastenci ŠK Malacky nastúpia v Plaveckom Štvrtku
Malacky (18. 4. 2013). Dorasteneckí futbalisti ŠK Malacky si v sobotu v Plaveckom Štvrtku zmerajú sily s domácimi, ktorí sa v tomto ročníku zlúčili s Vysokou pri Morave. Jesenná konfrontácia s týmto zaujímavým tímom, ktorý figuruje na siedmom mieste v tabuľke (z ôsmich), sa skončila bez gólov. Malačania budú papierovo v zápase favoriti, priebežne sú tretí.
-TK AC-

Plavecký Štvrtok
4. liga staršieho dorastu OBFZ, 12. kolo
V akcii: ŠK Pl. Štvrtok OFK Vysoká p. M. – ŠK FO Malacky

Hráči ŠK Malacky začínajú záchranárske boje
Malacky (18. 4. 2013). Tuhá zima v marci výrazne ovplyvnila herný harmonogram v skupine B 4. futbalovej ligy mužov. Hráči ŠK Malacky už tri kolá po sebe nehrali, uplynulú nedeľu z dôvodu, že ich pôvodný súper zo Záhorskej Vsi, sa odhlásil. Tento víkend sa však už predstavia na pôde Slovana Viničné. 

Pohľad na tabuľku 4. ligy je zo strany Malaciek značne pesimistický. ŠK je v tabuľke prakticky posledný, štrnásta je už len odstúpená Záhorská Ves. Jedným dychom ale treba dodať, že Malacky majú zo všetkých tímov na konte najmenej odohraných zápasov, iba 13. Proti ôsmemu celku v tabuľke, Slovanu Viničné, zaznamenali na jeseň Malačania víťazstvo 3:1. Dosiaľ vyhrali len trikrát v celom ročníku. Zápas vo Viničnom má výkop o 17.00.

Viničné
4. liga mužov BFZ, 19. kolo
V akcii: Slovan Viničné – ŠK FO Malacky

-TK AC-

 

Share This Article