Tvora tvár znie povedome potešila Záhoráckeho anjela

Televízna relácia, v ktorej sa tváre Slovenského showbiznisu menia na veľké svetové mená, pravidelne vysielaná v Nedelu na TV Markíza tentoraz potešila Záhorákov. Víťaz každej epizódy má vždy k dispozícii šek v hodnote 1000 EUR, ktoré môže venovať nadáciam, združeniam a neziskovým organizáciam na Slovensku.

V poslednú nedeľu sa výhercom stala Zuzana Hassová, ktorá svoj šek venovala Záhoráckemu anjelovi. Ten sa venuje pomoci chorým deťom a sociálne slabým rodinám na Záhorí. “Veľmi nás potešilo, keď nás kontaktovali z televízie , že si vybrali zrovna naše občianske združenie . Kam budú peniaze putovať rozhodneme na najbližšom stretnutí vedenia združenia.” tešia sa zakladatelia združenia Barbara Sosnová a Erik Formánek

Záhorácky anjel v najbližšej dobe chystá v spolupráci s HK Skalica špeciálne drese pre hráčov, ktoré budú začiatkom mesiaca December v dražbe a z vyzbieranej sumy podporia onkologických pacientov na Záhorí. Hráči sa v dresoch predstavia už 4. novembra o 17:00 v HANT aréne Skalica.

 

 

Share This Article