Piatok 26. júna 2026 prinesie do Gbiel letnú filmovú atmosféru pre celú rodinu. Komunitné centrum Stárnisko bude od 21:00 hostiť premietanie obľúbeného animovaného filmu Toy Story 1 – Príbeh hračiek. Podujatie organizuje občianske združenie Endy Dance Group a vstup je pre všetkých zdarma.
Letné filmové premietanie pod hviezdami je pripravené najmä pre deti, no zabavia sa aj dospelí. Návštevníci sa môžu tešiť na rozprávkový večer plný smiechu a dobrodružstva v príjemnej atmosfére. K dobrej zábave nebude chýbať občerstvenie a o pohodlné sedenie je postarané, odporúča sa však priniesť si aj vlastnú deku.
Akcia je bezbariérová a vhodná pre malých aj veľkých. Organizátori veria, že si rodiny užijú nezabudnuteľný večer pod hviezdnou oblohou. Premietanie prebieha v priestoroch Komunitného centra Stárnisko pri Mestskom úrade Gbely.
Začiatok premietania je naplánovaný na 21:00, vstup na podujatie je voľný. Tešiť sa môžu všetci milovníci animovaných filmov aj rodinných podujatí.
Zdroj: https://www.gbely.sk/udalosti/kalendar-akcii/piatok-bude-patrit-detom-toy-story-1-2341_430sk.html


