V Kopčanoch sa zabávalo na Plese rodičov a priateľov školy

 

Tak ako po minulé roky, aj tento rok sa v Kopčanoch uskutočnil Ples rodičov a priateľov školy na ktorom sa stretli rodičia, učitelia a hostia s túžbou zabaviť sa, stretnúť sa s priateľmi a známymi a v neposlednom rade podporiť školu. Ples sa konal v sobotu 17. januára 2015 vo veľmi vkusne pripravenej sále Kultúrneho domu Kopčany.

V úvode plesu sa s tanečným vystúpením predstavili deti tanečného krúžku a svojím spevom potešila mladá nádejná speváčka Michaela Turečková. Úvodné slovo mala riaditeľka základnej školy Mgr. Jana Jurčíková a členka Rodičovského združenia JUDr. Martina Stančiaková. Všetkým prítomným, ktorí prišli podporiť základnú školu, popriali večer plný dobrej nálady a príjemnej zábavy. Do ranných hodín vyhrávala skvelá skupina Tenor, ktorá nenechala ani jedného plesajúceho sedieť na stoličke. Nechýbala samozrejme bohatá tombola, o ktorú sa postarali štedrí sponzori a kde hlavnou cenou bol domáci záhradný gril.

Hoci zabávajúcich bolo menej ako minulý rok i tak vládla počas celého večera príjemná, možno povedať dokonca rodinná, atmosféra.

 

Share This Article