V Kovotvare Kúty je viac ako 100 voľných pracovných miest!

Jedna z najvýznamnejších spoločností na Záhorí a výrobca plechových výrobkov je významným zamestnávateľom v regióne. Od roku 1953 zamestnávala viac než 5000 zamestnancov. V tejto chvíli v spoločnosti pracuje viac ako 100 ľudí a kapacitne spoločnosť hľadá ďalších 100 zamestnancov.

 _DSC0352

V súčasnosti spoločnosť vyváža 95% produktov do zahraničia. Ohlas výrobkov z Kútov je známy až v Buckinghamskom paláci, kde ich pre benefičné účely využíva napríklad princ Charles. Najviac zamestnancov spoločnosť zháňa práve do výroby. Výroba ide na jednosmennú prevádzku, ktorá začína o piatej hodine ráno. Výhodou je tiež veľmi dobrá dostupnosť. Do Kovotvaru dochádzajú zamestnanci z okolia do 50 km. „Aktuálne stále pracujeme na rozvoji. Chceme rozšíriť výrobu a hľadáme okolo sto nových tvárí. Vyhlásili sme aj tipovaciu súťaž na nových zamestnancov. Každý tip, ktorý povedie k stabilnému umiestneniu zamestnanca, dostane od nás finančnú odmenu,“ dodáva výkonná riaditeľka spoločnosti Kovotvar, Marcela Tokošová.

Kanvice, vedrá, vázy, miniprogram, nádoby na kvety, hrantíky, hrnce, drôtený program, pozinkované a farbené produkty. To je sortiment spoločnosti Kovotvar. „Náš výrobný program je široký. Každý výrobok si našiel svojho odberateľa a zákazníka. Sme veľmi radi, že sú naše výrobky tak obľúbené, a to hlavne v zahraničí. Cítime našu pozíciu jedného z najväčších zamestnávateľov v regióne, ktorú chceme posilniť náborom nových zamestnancov,“ dodáva Tokošová.

Viac informácií o spoločnosti a možnostiach práce v tejto spoločnosti nájdete na www.kovotvarvd.sk .

Share This Article