V Radimove oslavovali deti začiatok prázdnin

MMI_Radimov_ukoncenie_347

 

Dňa 27.6.2015 poriadala organizácia Poľovné združenie Radimov v spolupráci s obecným úradom Radimov ukončenie školského roka a oslavy začiatku prázdnin. Akcia sa konala v areále TJ Družstevník Radimov.

MMI_Radimov_ukoncenie_351

Pre deti bolo pripravených veľa atrakcií. Skákací hrad zapožičaný z SDKÚ-DS, zorbing, jazda na koni, kreslenie na tvár, ukážka výcviku psov, ukážka práce psov policajného zboru. Deti súťažili v niekoľkých vekových kategoriách, v rôznych disciplínach prispôsobených veku detí-napríklad cezpolný beh, skákanie vo vreci, preťahovanie lanom, streľba zo vzduchovky a iné. Za účasť boli deti odmenené pripravenými sladkými odmenami. Pri táboráku si mohli opiecť špekáčiky.

 

 

MMI_Radimov_ukoncenie_350

 

Akcie sa zúčastnili deti s rodičmi i starými rodičmi a veríme, že si za prispenia i dobrého počasia užili príjemné popoludnie. Zároveň ďakujeme všetkým sponzorom za sponzorské dary a nemalú pomoc zamestnancom MŠ, členom dobrovoľného hasičského zboru a aj všetkým dobrovoľníkom, či už pri organizovaní súťaží, zabezpečovaní atrakcií, dohľade na deti pri súťažiach .

MMI_Radimov_ukoncenie_345

 

 

Popoludnie končilo diskotékou, ktorá bola prerušená dažďom, ale myslíme si, že i tak to bolo veľmi príjemné popoludnie a budeme radi, keď sa takáto akcia pre deti i všetkých ostatných stane tradíciou v obci.

Peter Pochylý, tajomník PZ Radimov

Share This Article