V Senici po rokoch otvorili predajňu BILLA.

V Senici otvorili prvú prevádzku v obchodnom centre Kruhy Mall pri mestskej časti Čáčov, ktorou je predajňa Billa.   Predajňu slávnostne otvorili generálny riaditeľ Billa Slovensko Dariusz Bator a primátor mesta Martin Džačovský. Ten predajňu potravín v blízkosti tzv. starého sídliska a Čáčova privítal, čo potvrdili aj prví dnešní nakupujúci. V blízkej dobe by mali pribudnúť ďalšie prevádzky s drogériou, textilom, reštaurácia, cukráreň, predajňa so záhradnou technikou  a v rokovaní je aj zabudovanie bankomatu.

V minulosti sa v Senici prevádzka spoločnosti BILLA nachádzala, nakoľko však vtedajší primátor rozhodol o zmene územného plánu a zakázal k budove príjazd zásobovacích vozidiel.  Bývalá budova spoločnosti BILLA v Senici sa aktuálne využíva ako sklad.

billa

Senická BILLA je 152. predajňou tohto obchodného reťazca na Slovensku. Po odchode zo Senice pred niekoľkými rokmi sa reťazec znovu do nášho mesta vrátil. Ako prezradil riaditeľ spoločnosti Dariusz Bator, o návrate rozhodla výhodná poloha obchodného centra.  V novej predajni našlo prácu približne 30 ľudí. V prvý otvárací deň mohli nakupujúci získať za nákup nad 10 eur pekné  darčeky a počas dňa sa tu konali ochutnávky rôznych výrobcov. Je potešiteľné, že na pultoch nechýbajú ani výrobky od senických producentov.

Share This Article