V Skalici otvoria už 13-tu plavebnú sezónu. Návštevníkov čakajú novinky!

Tak, ako je v Skalici každý rok zvykom, aj tento rok sa 1. mája presunie život z mesta do Prístavu na Baťovom kanáli v Skalici. Uskutoční sa čoraz populárnejšie podujatie Otváranie plavebnej sezóny na Baťovom kanáli. V tomto roku začne už 13-tá sezóna v poradí.

Baťovkanal1

Okrem tradičných aktivít čaká na návštevníkov rada noviniek. Koncept podujatia prešiel v roku 2017 zásadnou zmenou. Organizátori podujatia si pre návštevníkov pripravili vynovený areál s prvomájovými trhami, ten bude aj v tomto roku.  Okrem už tradičných predajcov nájdete tento rok na Otváraní sezóny  napríklad aj stánok s najlepšími haluškami, street food či remeselníkov až z východu krajiny a nebude chýbať ani tradičné domáce pivo WYWAR!

Taktiež je pripravený program pre všetky vekové kategórie. Nakoľko sa akcie v každom roku zúčastní stovky detí, preto aj v tomto roku bude od rána sprievodný program ušitý namieru pre nich.  Nebude chýbať pirátska cesta prístavom, kde na konci cesty ich čaká sladké prekvapenie od Záhoráckeho anjela , maľovanie na tvár, omaľovánky skalických pamiatok, cukrová vata, aquazorbing a veľa ďalších aktivít. Voľný čas budete môcť využiť v náborovej zóne spoločnosti Eissmann Automotive Slovakia či chill out zóne Raiffeisen bank Slovensko.

bat3

Slávnostné odomykanie vody sa uskutoční o 12:00 h. V programe sa predstaví cimbálová muzika ŠIBÉNKA, hudobná skupina country westernová kapela Prospektori spolu s Lubošom Beňom, Black Company či Zumba pre najmenších s Miškou.

Podujatie v minulom roku prilákalo viac ako 2800 návštevníkov. “Veľmi sa po roku tešíme a veríme, že opäť prekonáme rekordy,” zhodujú sa organizátori a tešia sa na Vás už v stredu 1. mája v Prístave Skalica na Baťovom kanáli.

Reklamnýbanner_EAS

Share This Article