V Skalici sa už v stredu začne play-off! Ako hodnotia nadstavbovú časť hráči?

Hráči HK Skalica sa v Januári úspešne prebojovali do nadstavbovej časti Slovenskej hokejovej ligy – skupiny víťazov. Ich cieľom počas nadstavby bolo získanie domáceho prostredia na prvé zápasy play-off, čo sa im podarilo. V stredu začínajú na domácom ľade proti súperovi z Dubnice. Ako hodnotia nadstavbovú časť hráči Skalice?

[divider]

Daniel Štumpf – útočník

Základnú časť sme zvládli nad očakávania dobre. Keď sa pozriem naspäť do septembra, keď sme mali tri päťky a nikto nám vôbec neveril, tak musíme byť so základnou časťou spokojní. Postupne sme sa všetci zohrali a niektorí mladí hráči dostali veľký priestor a využili ho. Je na nich vidieť obrovský progres a ja si myslím, že niektorí z nich by nemali byť prehliadnutí extraligovými klubmi. Na druhej strane je treba dodať, že základná časť je za nami a to hlavné sa len začína. Ideme do toho s pokorou a naplno a uvidíme, čo sa stane. Každý z nás chce dosiahnuť úspech.

 

 

[divider]

David Hílek – obranca

Nadstavbovú časť hodnotím velmi pozitívne.Do nadstavbovej časti sme si dali cieľ dostať sa na 4.miesto tabuľky a to sa nám podarilo aj keď treba povedať že tabuľka bola vyrovnaná a tak sa o konečnom poradí mužstiev do play off rozhodovalo až do posledného zápasu. Vedeli sme, že ked chceme skončit na 4.mieste musíme posledný zápas s lídrom tabuľky zvládnuť čo sme napokon aj dokázali a vďaka tomu sme získali do play off výhodu, a to začať hrať v domácom prostredí.
[divider]

Sebastián Šmida – útočník

Do nadstavbovej časti sme nevošli najlepšie. Prvé zápasy sa nevyvíjali podľa našich predstáv, nehrali sme zle , ale zbytočnými chybami sme prehrávali zápasy ,z ktorých sme mali získavať body. Našťastie sme sa dokázali zomknúť a ovládnuť posledné zápasy, čím sme si vybojovali štvrté miesto , na ktoré sme mysleli už od začiatku nadstavby. Verím , že sa v play-off dostaneme čo najďalej , budeme spokojní so svojimi výkonmi a fanúšici budú odchádzať spokojní zo zápasov.

 

Share This Article