Via Humana prijímala prváčikov do rodiny!

22. november 2012 bol dňom, kedy sa v Skalickom kultúrnom dome konala Imatrikulácia prvákov Súkromnej strednej odbornej škole Via Humana. Imatrikulácie sú zvykom prijímania prvákov do kolektívu všetkých študentov školy. Na našej „Humanuske“ sa o to každý rok starajú študenti tretích ročníkov.

Tento rok na Via Humana nastúpili študenti v odboroch Marketing,Cestovný ruch, Hoteliérstvo, Informatika a Šport a Výživa takže tretiaci mali dostatok obetí. Tretiaci si pripravili zaujímavé úlohy počínajúc cez tance, spev, napodobňovanie ale aj cez úlohy ktoré vedeli pobaviť úplne všetkých.

 

Okrem úlohy si však pre prvákov študenti pripravili exhibičný tanec na Námestí slobody kde všetci museli zatancovať do rytmu známej pesničky GANGNAM STYLE. Skvelú improvizačnú show na doskách skalického kultúrneho domu predviedli Lukáš Prošvic ktorý sa na chlp podobal na Freddie Mercury-ho. Najlepšou časťou programu však bol nepripravený tanec profesorov ktorý si študenti vyžiadali skandovaním, no napokon ho ocenili dlhým standing ovation.

 

Erik Formánek

 

TAGGED: ,
Share This Article