Výstava fotografií známych osobností slovenského showbiznisu

OZ Banana Events Production a ZOC MAX Skalica Vás srdečne pozývajú dňa 6.9.2015 so začiatkom o 16-tej hodine na otvorenie Výstavy fotografií známych osobností slovenského showbiznisu, ktorí sa rozhodli podporiť  Útulok Skalica tým, že sa spolupodieľali na tvorbe charitatívneho kalendára na rok 2016. Výťažok z predaja poputuje na konto skalického útulku, na pomoc a skvalitnenie života jeho štvornohých obyvateľov. Úlohu „ krstnej  mamy “ prevzala na seba Patrícia Vittek.

Môžete sa tešiť na krásne umelecké fotografie osobností, ako sú: známa  moderátorka Adela Banášová,  speváčka a zabávačka Eva Máziková, moderátor Superstar Martin „Pyco“ Rausch, talentovaná speváčka Layla, tanečníčka Ladylicious Zuzka Kaduk, moderátor Michal Sabo, predstaviteľ uvedomelého hip-hopu Suvereno, úspešné  dvojičky- speváčky TWiiNS, raper Rakby s priateľkou Monikou Sakmanovou z Ladylicious, speváčka, operná diva a herečka Nela Pocisková  a niekoľkonásobný absolútny majster sveta v bojovom umení Roman Volak.

kalendar team

Produkcia –OZ Banana Events Production

Fotograf –Igor Vranúch.

Vizáž  –Petra Mikušová.

Kostými – folklórny súbor Skaličan – styling –  Monika Lešková

Otvorenie výstavy bude spojené s krátkym kultúrnym programom a malým pohostením, o ktoré sa postarajú Hotel sv. Ludmila **** a prevádzky DOMOSS – EURONICS, 1.day a MANUELL Caffé.

Výstava potrvá do 20.9.2015 , situovaná bude na prízemí obchodného centra.

Tešíme sa na Vás!

MAX bližšie k vám.

Share This Article