Za vianočný nákup kapor a sekt zadarmo!

Vianoce sú časom štedrosti, príďte si teda do METRO Devínska Nová Ves počas sviatkov už tradične po kapra a silvestrovský sekt. Dostanete ich k vášmu vianočnému nákupu úplne zadarmo! Atraktívna akcia navyše nie je jediným ťahákom, ktorý na vás v METRO koncom roka čaká!

Na vianočný darček v podobe kapra a fľaše sektu Hubert Club 750 ml podľa vlastného výberu sa môže tešiť každý, kto v METRO od 19. do 22. decembra 2012 urobí nákup v hodnote viac ako 99 € bez DPH, z akcie sú vylúčené iba pohonné hmoty, tabakové výrobky a alkohol. Nemeškajte, pretože akcia pred Vianocami od stredy do soboty platí len do vyčerpania zásob.
Využite tiež pri poslednom predvianočnom nákupe v METRO Devínska Nová Ves ponuku exkluzívnych darčekových košov s talianskymi lahôdkami a na vianočný stôl si vyberte len to najlepšie z obrovského sortimentu sladkovodných a morských rýb či veľkej vinotéky METRO. Na Silvester sa zase môžete pripraviť s množstvom zábavnej pyrotechniky. Do konca roka máte okrem toho aj poslednú možnosť zbierať v rámci Vernostného programu body, ktoré neskôr premeníte na zaujímavé zľavy!
K tej pravej vianočnej atmosfére prispeje aj tradičný punč a kapustnica, ktoré na vás v METRO Devínska čakajú. Vychutnať si ich môžete v predvianočný týždeň popri nakupovaní a to úplne zadarmo!
Ak si potrebujete overiť vianočnú otváraciu dobu METRO Devínska Nová Ves, nájdete ju na www.metro.sk. Navyše – ak sa stanete fanúšikom METRO aj na Facebooku, neujde vám už žiadna atraktívna ponuka.
Veselé Vianoce a nezabudnuteľný Silvester vám želá kolektív METRO Devínska Nová Ves!
ed

Share This Article