Začína nová sezóna v basketbale mužov

Za necelý mesiac začne II.liga v basketbale mužov. Basketbalové družstvo MŠK BO Holíč sa pripravuje na novú sezónu 2015/2016 s novými posilami z Českej a Slovenskej basketbalovej súťaže. Holíčania sa predstavia s týmito hráčmi :

Dušan Snopko, Libor Došek, Mário Jaborník, Juraj Rypák, Radovan Kovárik, Samuel Burský, Michal Hladký, Adam Oliva, Ľubomír Marenčík, Marcel Noščák, Ondrej Marenčík, z Českej ligy- Robin Bačík a Tomáš Malčic, a zo Slovenskej ligy – Miroslav Špaček, Peter Michaliska a Peter Halahija. Na trénerskom poste  bude pokračovať Ľubomír Marenčík.

MŠK BO Holíč  –  ŠKP ŠTART Bratislava

64 : 70 pp.   (polčas 35 : 34, v riadnom hracom čaše 60 : 60)

Body:
Snopko 18, Dosek 8, Bacik 7, Bursky 3, Hladky 9, Malcic 7, Kovarik 5, Halahija 5, Spacek 2

Výsledok prvého priateľského zápasu proti súperovi z ŠKP ŠTART Bratislava, ktorý je účastníkom 1. ligy. Domáci tím predviedol bojovný a sympaticky výkon a vďaka výbornej obrane hral so súperom vyrovnanú partiu. Holičské mužstvo malo v závere šancu uchmatnúť si výhru, ale nepodarilo sa mu premeniť ani jednu z posledných dvoch rozhodujúcich trestných hodov. V predĺžení mal viacej šťastia super a tak si družstvo Holiča pripísalo prvú prehru v príprave. Bilanciu sa bude snažiť vylepšiť v stredu 09.09.2015 na palubovke susedného Hodonína.

Share This Article