7. ročník TRDLO golf cup v Skalici

Golfové ihrisko v Skalici píše svoju unikátnu históriu.

TRDLO, TRDELNÍK – názov pod ktorým poznáme tradičný chutný Skalický výrobok. Medzi golfistami na Slovensku a v zahraničí poznajú TRDLO ako golfový turnaj, každú nedeľu. 7. ročník tejto série sa skončil práve dnes, kedy posledným finálovým turnajom ukončil pravidelnú dlhodobú súťaž EKLEKTIK, kde hráči zapisujú najlepšie výsledky v každom odohranom kole, ktoré po sčítaní určujú najlepšieho zo všetkých. Aby mali možnosť hrať a užiť si vecné ceny aj hráči s vyšším HCP, rozdelil sa EKLEKTIK do pod kategórií. Turnaj TRDLO je vďaka spoločnosti RONA a.s. obohatený trofejou pre víťazov v každej kategórii.

_dsc0992

História tohto turnaja siaha do začiatkov golfového ihriska v Skalici, kedy po dokončení 9. jamiek a určení normy HCP ihriska, mohol Golf Club Skalica organizovať turnaje. V roku 2010 25.4. sa odohralo prvé kolo tohto turnaja. TRDLO 2010 v túto nedeľu, malo prihlásených 17. hráčov, väčšinou členovia mladého Golf Clubu Skalica.

Finálový turnaj mal svojich partnerov, O2 Business Services a Hotel sv. Ľudmila, ktorí poskytli vecné ceny a darčekové poukazy pre výhercov jednotlivých kategórií.

16.10. 2016 sa víťazmi 7. Finálového TRDLA stali Katarína Horská v kategórii 37 – 54,  Petr Jeřela v kategórii 24,1 – 36, Milan Bálint v kategórii 12,1 – 24 a dnešný najmladší účastník Patrik Vinter v kategórii do 12 HCP.  Všetci víťazi jednotlivých kategórií dostali vecné ceny, poukazy od partnerov dnešného finálového turnaja a samozrejmosťou bola trofej v podobe malého skleneného TRDLA od spoločnosti RONA a.s.. O víťazoch v celoročnej súťaži EKLEKTIK sa rozhodlo a 29.10. 2016 sa uskutoční slávnostný turnaj TRDLO TEXAS dvojíc, po ktorom budú víťazom EKLEKTIKU odovzdané hodnotné vecné ceny a upomienkové poháre.

Share This Article