Česko-Slovenský pohár hokejbalistov v kategórii Masters

ilustračné foto

Hokejbalisti vo veku nad 35 rokov hrajú už v kategórii  Masters. So svojimi rovesníkmi nemajú počas roka veľa príležitostí odohrať kvalitné stretnutia a často sa stáva, že svoje schopnosti preverujú s generáciou, niekedy aj s dvomi generáciami, mladších hráčov.

Vzhľadom na túto skutočnosť sa rozhodli Gajary Flames a Old Boys Slovakia, za podpory Bratislavského samosprávneho kraja, dať týmto hráčom možnosť hrať so svojou generáciou.

V termíne 6.-7.júna 2015 uskutoční v Gajaroch Medzinárodný hokejbalový turnaj pod názvom Česko-Slovenský pohár Masters 2015.

Táto udalosť bude jedinečná, čo sa týka organizácie i podmienok – povrchu v hale, ale aj účasti, nakoľko sa stretnú mužstvá a hráči, ktorí s hokejbalom v Česku i Slovensku začínali.

„Čaká nás veľkolepá akcia a už dnes môžme prezradiť, že v gajarskej aréne sa okrem mužstiev z Čiech a Slovenska zvučných mien predstavia aj reprezentačné výbery týchto krajín,“ povedal organizátor Peter Hránek a dodal: „Tešíme sa nielen na hráčov zvučných mien, ale aj na to, že na Slovensku sa uskutoční turnaj, ktorý si uctí hráčov tohto populárneho a pre našu krajinu tak veľmi úspešného športu.“

Share This Article