Dominika Slobodová – Každý krát je ako prvý

Cez Vianočné obdobie Vám prinášame na portále PROZÁHORÍ.SK rozhovory, v ktorých sa môžete dozvedieť niečo viac aj o aktivitách mládeže, ktorá nevenuje všetok svoj voľný čas len počítačom. Dnes sme si pripravili rozhovor zo speváčkou Dominikou Slobodovou.

Ako hodnotíš svoj rok 2013?

Svoj rok 2013 hodnotím veľmi pozitívne, nakoľko som úspešne zmaturovala a prijali ma na Univerzitu Cyrila a Metoda v Trnave, kde sa teraz pasujem s prvými skúškami.

Ako stráviš Vianočné sviatky?

Vianočné sviatky strávim v kruhu rodiny a blízkych, teším sa na rozprávky, odpočinok a rodinu, ale čo najskôr sa budem snažiť začať pripravovať na ďalšie skúšky v novom roku.

Kedy a ako si sa dostala k spevu a odkedy účinkuješ v kapele Energia?

Môj tatino je muzikant a mamina speváčka, tak bolo celkom prirodzené, že ani ja s bratom sme nezaostali. Preto od mala som navštevovala aj Základnú umeleckú školu v Holíči, a už aj v škôlke či na základnej škole som spievala pri rôznych príležitostiach.

V kapele Energia som začala spievať na konci letných prázdnin tohto roku, kde som len ako dočasný ,,záskok“ za pôvodnú speváčku Energie, ktorej sa práve narodil synček (gratulujem).

Aký hudobný štýl je ti najbližší?

Pravdu povediac nemám vyhranený hudobný štýl, pretože sme rodina plná muzikantov, od mala som bola vychovávaná hudbou rôzneho štýlu. A preto každá hudba je mi blízka.

Objavuje sa u teba pred vystúpeniami stres? Ako s ním bojuješ?

Pred vystúpeniami už veľmi stres nemám, pretože spievam a vystupujem už od malička a v podobnej kapele som začínala spievať už v 14 rokoch, takže som si už celkom zvykla a veľmi ma to baví, aj keď vždy je tam troška nejaké to očakávanie, lebo každý krát je to niečo nové.

Čo by si zaželala čitateľom prozáhorí.sk do nového roku?

Čitateľom by som do nového roku zaželala veľa úspechov, ale hlavne zdravie a aby mali okolo seba tých správnych ľudí a našli radosť v svojom živote ako ja som našla v hudbe.

Share This Article