Džudisti z Malaciek zbierali medaily

dav

V piatok 8. februára sa v Bratislave konali Majstrovstvá Bratislavského kraja v džude dorastencov, juniorov, mužov a žien. Za JUDO-club TJ Strojár Malacky sa v kategórii dorasteniek v premiére predstavili Kristína Vašková a Viktória Zuzicová. Juniorky reprezentovala skúsenejšia Denisa Cabadajová a kategóriu mužov zastupoval Ján Matkovič. Po ukončení váženia zúčastnených pretekárov sa začala súťaž. Vzhľadom na staršie vekové kategórie diváci videli pekné zápasy.
Naši pretekári nesklamali a z podujatia si odniesli štyri tituly:
Majsterka Bratislavského kraja v kategórii dorastenky –  Kristína  Vašková
Viktória Zuzicová
Majsterka Bratislavského kraja v kategórii juniorky     –  Denisa  Cabadajová
Vicemajster Bratislavského kraja v kategórii muži         –  Ján Matkovič

dav
dav

V sobotu 9. februára sa konala Liga olympijských nádejí Bratislavského krajského zväzu džudo žiakov a žiačok v Pezinku. Na súťaži sa zúčastnilo 137 pretekárov a pretekárok. JUDO-club TJ Strojár Malacky reprezentovalo jedenásť pretekárov v štyroch vekových kategóriách.
Po ukončení váženia všetci očakávali rozpisy súťažiacich, z ktorých bolo zrejmé zaradenie malých malackých pretekárov i počet súperov našich borcov.. Všetci sa snažili získať cennú medailu, preto zo seba vydali maximum a podali výborné výkony. Výsledkom je desať medailí z jednotlivých vekových a váhových kategórií:
1. miesto – Tamara Binčíková, Adam Leško
2. miesto – Lucia Brezinová, Stanka Pullmanová,
Janka Kujanová, Katarína Okruhlicová,
3. miesto – Emma Matulová, Lucia Nerádová, Richard Slíva, Filip Vanák

Gratulujeme a prajeme veľa ďalších úspechov.

Share This Article