FUTBAL: Skaličania zostupujú, Senica desiata

Hráči Trenčína nedovolil v záverečnom 33. kole splniť Skaličanom čast ich „záchranárskej misie“ o udržanie sa vo Fortuna lige. Na zápase v v domácom Trenčína podlahla Skalica 2:1. Skaličanom by napokon – vzhľadom na výsledok z Michaloviec (presadili sa 3:0 proti Žiline) – nestačil ani prípadný triumf. „Naša nádej zomrel posledná ! Zostupujeme do 2.ligy. No na pôde čerstvého majstra sme ukázali, že futbal hrať vieme a naša chuť zotrvať v lige bola veľká.“ informuje na svojej stránke MFK Skalica
13239355_992088037545201_6231236605408010464_n

Futbalisti Spartaka Myjava zakončili najúspešnejšiu sezónu v klubovej histórii piatkovou remízou 1:1 na trávniku FK Senica v rámci záverečného 33. kola Fortuna ligy. „Kopaničiari“ obsadili konečné tretie miesto a premiérovo sa predstavia v pohárovej Európe. Senica sa umiestnila na 10. mieste tabulky Fortuna ligy