Inline paráda spája sily so Záhoráckym anjelom

Skalický prístav na Baťovom kanáli aj tento rok zažije tradičnú akciu Inline paráda. Tento rok sa uskutoční už po 11- krát. V tomto roku sa spojili organizátori s charitatívnym občianskym združením Záhorácky anjel. 26.augusta na všetkých účastníkov čaká bohatý program ako pre deti – Šašo Fifo, Víla Ella, tak aj pre dospelých – Klára Kudláčová, Martin Jakubec a mnoho ďalších atrakcií. Aj tento rok sa účastníci pokúsia prekonať Slovensky rekord živej reťaze Inline korčuliarov. Pre deti bude pripravené maľovanie na tvár, aquazorbing, pirátska cesta, skákací hrad a veľa dalších.

bat4
Po najúspešnejšom otváraní prístavu v Skalici sa organizátori pokúšajú vytvoriť novú akciu v priestoroch prístavu. Ide o športovú akciu s charitatívnym podtextom, z ktorej výťažok poputuje Samkovi s detskou mozgovou obrnou. “Tento rok sa rozlúčime s letom Inline parádou už 26.augusta. Veríme, že prístav navštívi veľa návštevníkov. Program bude ešte bohatší ako 1. Mája na otváraní, tento raz si vyberie naozaj každý,” dodáva jedna z prevádzkovateľov Prístavu. Skalici, Martina Wagner.

bat3

“Rekord máme v pláne prekonávať okolo 15.hodiny. Veríme, že sa nám tento rok podarí znova rekord prekonať,” dodáva pani Wagner. Pre inlinistov budú pripravené zaujímavé súťaže v korčuľovaní.

Share This Article