KRYŠTOF už tento víkend prinesie strahovský koncert na CIBULA FEST

Niečo, čo na festivaloch nemá obdobu! Presne to sľubuje Richard Krajčo so svojou skupinou Kryštof, ktorý sa už v piatok 19. júla predstaví so svojím jediným slovenským vystúpením v tomto roku na Slovensku v pohraničnom pásme na letisku v Holíči. Koncert kapely Kryštof je súčasťou festivalu Cibula Fest a bude vernou kópiou veľkolepého vystúpenia spred dvoch rokov na pražskom Strahove, kde ho videlo viac ako 70-tisíc fanúšikov. 

 

Cibula Fest už v minulosti zažil niekoľko vystúpení so špeciálnou scénou, keď sa tu predstavili kapely ako Kabát, Scooter, Alphaville či Modern Talking. I keď Kryštof na tomto festivale vystúpil aj v minulosti, tentokrát to bude naozaj výnimočné. Do Holíča totiž prinesie svoju šou, ktorá sa do histórie českej pop music zapísala veľkými písmenami a dokonca vyšla aj na DVD nosiči. „Bude to masaker. Strahovský koncert sme trochu zmenšili do festivalovej podoby, no nebude chýbať nič, čo bolo aj na najväčšom koncerte v histórii našej kapely. Animácie, showefekty, približne 120 svetiel, takmer sto štvorcových metrov led obrazoviek a mnoho ďalších prekvapení. Nebude to klasické festivalové vystúpenie, ale samostatný koncert na festivale,“ tvrdí frontman kapely Richard Krajčo. Do Holíča tak smeruje niekoľko kamiónov s technikou a oddýchnutý Krajčo, ktorý sa len pred pár dňami vrátil z dovolenky, sľubuje najlepší koncert, aký kedy na Slovensku odohral.   

Kryštof_produkcia zo Strahova (1)Okrem jednej z najlepších českých kapiel posledných rokov si budú môcť návštevníci Cibula Festu vychutnať aj vystúpenia takých hviezd ako Iné Kafe, Peter Nagy, Dalibor Janda, Kali, Polemic, Gladiátor, Mandrage, Smola a hrušky, Bijouterier či jednej z najlepších svetových Queen performance kapiel – Queenie a ich Relived Show. Po ročnej prestávke sa do Holíča vracia aj Motozóna s Rock Stage a chýbať nebude ani Cool Arena, kde si na svoje prídu najmä fanúšikovia hip-hopu a reggae. „Po desiatich rokoch sa mení aj dispozícia festivalu, skvalitňujú sa služby, stanové mestečko bude bezplatné a zatraktívňujeme voľnočasové aktivity,“ prezradil organizátor Cibula Festu Vladimír Chrenka. 

Festivalové brány sa otvárajú už vo štvrtok 18. 7. o 12.00 a počas troch dní sa na troch pódiách vystrieda takmer 60 rôznych kapiel, spevákov či DJ-ov.  Viac info na www.cibulafest.eu. Vstupenky v predaji v sieti TicketLive.sk. 

Share This Article