Marsell Rojas – Bojujte za svoje sny!

 

Dnes sme pre Vás vyspovedali účastníka show X-factor Marsella Rojasa, ktorí tvorí piesne sám. Pre jednu zo svojich piesní, konkrétne pre pieseň Drzý sa rozhodol natočiť klip. Klip mu obohatili sexy tanečníčky z tanečnej skupiny EXTRAVAGANZA.

1.    Ako hodnotíš svoje účinkovanie v X-factore?

Svoj výkon, ktorý som podal v X-Factore, bol podľa mňa slabí. Mal som obrovskú trému. Keď som si predstavil, že mi ide o veľa a môže mi to zmeniť život. Začal som sa báť aj toho, či to vlastne vúbec dokážem. Každopádne som rad, že som to tak úspešne dal.

2.    Kedy a ako si sa dostal k spevu?

So spevom som začal, keď sa mi stal uraz, pričom som si nalomil stavec. Vtedy som tancoval už 5 rokov a musel som sa vzdať všetkých náročných pohybových činnosti. Z toho hľadiska, že som aktívny človek, nebavilo ma nič nerobiť. Môj život je hudba a zbožňujem od malička RnB. Povedal som si, že to skúsim aj keď to bude dlhá a ťažká cesta. A tak som sa začal učiť všetko ohľadom spevu a nahrávania piesní.

3.    Aký hudobný štýl je ti najbližší?

Najradšej počúvam Rap, RnB a Pop. Tak že sa snažím tieto hudobne žánre spájať dokopy a byt originálnejším.

4.    Čím sa inšpiruješ pri písaní pesničiek?

Pri písaní textov sa vždy inspirujem danou hudbou. Podľa nej mi vždy napadne téma, ktorá by sa na daní podklad mohla hodiť.

5.    Objavuje sa u teba pred vystúpením stres? Ako s ním bojuješ?

Pred vystúpením stres ani moc nemávam. Keď ma to baví je to pre mňa zábava. Ako som vravel, v X-Factore to bolo o niečom inom a tam ten stres už nastal.

6.    Čo by si zaželal čitateľom mesačníka ProZáhorí?

Čitateľov zdravím a želám aby sa im darilo a hlavne aby bojovali za svoje sny.

 

 

Share This Article