Matej Ovečka v čele juniorských Barbarov

 

Emócie, víťazstvá, prehry i slzy bolo vidno na poslednom juniorskom squashovom turnaji BARBAR JUNIOR CUP 2015. Najväčší favorit Matej Ovečka zaváhal len jediný raz, keď set stratil so Sebastianom Polachom. Keďže Michal Mrva nespadal do vekovej kategórie do 13 rokov, jeho účasť na turnaji sa niesla v tréningovom duchu. Prvú cennú trofej si odniesol Janko Špačekza tretie miesto, naopak Sebastian Polachzostal aj tentokrát tesne za pódiovým umiestnením a emócie pracovali naplno.

 

Denis Masaryk bohužiaľ vo finále nepotrápil suverénneho Mateja, no a viac sa čakalo aj od Maja Papulu. I keď Majo zlepšil servis a celkovo svoju hru, odohral dva skvelé zápasy, v závere turnaja mu však už chýbali sily. Nováčikovskú daň si odkrútil Tobias Janáč, ktorý zostal bez vyhratého setu. Tobias však naznačil, že pokiaľ bude do tréningov dávať maximum, čoskoro sa dotiahne na svojich tréningových parťákov.

Tešíme sa z faktu, že členská juniorská základňa sa pomaly rozrastá. Náš cieľ – vychovať v našom klube niekoľko kvalitných juniorov začína naberať reálne kontúry. Veríme, že sa všetci uvidíme na JUNIOR SQUASH KEMP 2.

 


Celkové poradie:                     

1. Matej Ovečka
2. Denis Masaryk
3. Ján Špaček
4. Sebko Polach
5. Majo Papula
6. Tobias Janáč
* Michal Mrva – bez poradia

 

 

www.barbarskalica.sk

Share This Article