MEMORIAL MIROSLAVA OLIVU, IGORA SLOBODU A MILANA ŠEBESTU

Memoriál 03

Dňa 20.6.2015 o 9,30 hod. bol slávnostne zahájený 5.ročník MEMORIÁLA Miroslava OLIVU, Igora SLOBODU a Milana ŠEBESTU, ktorý je pokračovaním predchádzajúcich ročníkov MEMORIÁLA Miroslava OLIVU. Organizátori tohto turnaja v minifutbale (Pláckari) si týmto spôsobom už 17 rokov pripomínajú svojho spoluhráča a priateľa, ku ktorému bohužiaľ pribudli ďalší dvaja.

 

Memoriál 02

Oficiálneho zahájenia sa zúčastnili aj rodičia a príbuzní všetkých troch na počesť, ktorých sa tento turnaj organizuje. Spolu s Romanon Hrnčiríkom slávnostne otvoril tento turnaj aj primátor MESTA HOLÍČ Zdenko Čambal.

DSC_1143

Turnaja sa zúčastnili tradičný účastníci: MUTENICE, MALACKY, LÚČIVNÁ, HÁDZANÁRI-HOLÍČ, STARÍ PÁNI-HOLÍČ a PLÁCKARI-HOLÍČ.

Turnaj sa odohral na futbalovom štadióne TJ ISKRA HOLÍČ aj vďaka všetkým sponzorom, ktorí prispeli finančnými prostriedkami alebo drobnými darmi. Organizátori aj touto cestou všetkým srdečne ďakujú.

DSC_1149

Slávnostné ukončenie a vyhodnotenie tento rok prebehlo v priestoroch reštaurácie VALO v Holíči.

DSC_1175

Výsledky:

Na 1.mieste sa umiestnilo mužstvo MUTĚNICE . 2.miesto obsadili futbalisti z LUČIVNEJ , ktorí tak obhájili umiestnenie z minulého roka. Na 3.mieste skončilo v tomto turnaji mužstvo STARÍ PÁNI-HOLÍČ a zachránili tak česť domácich účastníkov.

Ďalšie poradie: 4. miesto – MLACKY , 5. miesto – PLÁCKARI , 6. miesto – HÁDZANÁRI.

Najlepším strelcom bol vyhlásený KOŠTUŘÍK z mužstva MUTĚNICE a najlepším brankárom MARTIN KAPÁNEK z mužstva STARÍ PÁNI HOLÍČ .

Organizátori ďakujú všetkým účastníkom, divákom a sponzorom a pozývajú všetkých na ďalší ročník.

Share This Article