MEMORIAL MIROSLAVA OLIVU, IGORA SLOBODU A MILANA ŠEBESTU

Viťazné družstvo - Malacky

Viťazné družstvo – Malacky

Dňa 21.6.2014 o 9,30 hod. bol slávnostne zahájený  4.ročník MEMORIÁLA Miroslava OLIVU, Igora SLOBODU a Milana ŠEBESTU, ktorý je pokračovaním predchádzajúcich  ročníkov MEMORIÁLA Miroslava OLIVU. Organizátori tohto turnaja v minifutbale (Pláckari) si týmto spôsobom už 16 rokov pripomínajú svojho spoluhráča a priateľa, ku ktorému bohužiaľ pribudli ďalší dvaja.

Oficiálneho zahájenia sa zúčastnili aj rodičia a príbuzní všetkých troch na počesť,  ktorých sa tento turnaj organizuje. Spolu s Romanon Hrnčiríkom  slávnostne otvoril tento turnaj aj primátor MESTA HOLÍČ Zdenko Čambal.

Turnaja sa zúčastnili tradičný účastníci: MUTENICE, MALACKY, LÚČIVNÁ, HÁDZANÁRI-HOLÍČ, STARÍ PÁNI-HOLÍČ  a  PLÁCKARI-HOLÍČ.

Turnaj sa odohral na futbalovom štadióne TJ ISKRA HOLÍČ aj vďaka všetkým sponzorom, ktorí prispeli finančnými prostriedkami alebo drobnými darmi. Organizátori aj touto cestou všetkým srdečne ďakujú.

Súčasťou tohtoročného turnaja bol po prvom odohratom kole modelovaný zápas najmladších holíčskych talentov – Iskričiek.  Chlapci odohrali krásny zápas za povzbudzovania svojich rodičov , ale i účastníkov a divákov turnaja. Bolo to krásne spestrenie tohtoročného  memoriálu.

Slávnostné ukončenie a vyhodnotenie  tento rok prebehlo v krásnych priestoroch hotela  SAN v Holíči. Po vyhlásení výsledkov a odovzdaní pohárov a cien premostilo športové zápolenie a zábavu tanečné vystúpenie Mariána Hlaváča a Vendulky Hrnčiríkovej v športových tancoch – štandardných a latinsko-amerických .

Výsledky:

Na 1.mieste sa umiestnilo mužstvo MALACKY, ktoré sa stalo víťazom prvýkrát. 2.miesto obsadili futbalisti z Lučivnej , ktorí sa umiestnili medzi prvými tromi tiež prvýkrát.. Na 3.mieste skončilo v tomto turnaji mužstvo PLÁCKARI , minuloročný víťaz. Ďalšie poradie: 4. miesto – STARÍ PÁNI , 5. miesto – MUTĚNICE , 6. miesto – HÁDZANÁRI.

Najlepším strelcom bol vyhlásený ROMAN ZAŇÁT z mužstva PÁCKARI a najlepším brankárom MICHAL  KAPÁNEK  z Malaciek.

Prítomné deti si mohli zašantiť na skákacom hrade, ktoré zapožičalo SDKÚ-DS Skalica.

Organizátori ďakujú všetkým účastníkom, divákom a sponzorom a pozývajú všetkých na ďalší ročník.