Michaella Chytilová – Bez priateľov a rodiny sa to nedá

Dnes Vám náš web prozáhorí.sk prináša rozhovor s mladou úspešnou modelkou z Holíča Michaellou Chytilovou. Ako sa k modelingu dostala a aké sú jej ciele do budúcna sa dočítate v rozhovore pre náš web.

 Ako hodnotíš svoj rok 2013?

Tento rok hodnotím na celkom úspešný, ale zato dosť nároční ohľadom školy a modelingu. Bolo toho dosť, ale mám rodinu, kamarátov a priateľa, ktorí ma podporujú, sú mi plne k dispozícii a za to im patrí veľké  Ďakujem. Oni vedia, že to zvládnem a dúfam, že ďalší rok bude ešte lepší a úspešnejší.

Ako stráviš Vianočné sviatky?

Vianočne sviatky budem tráviť samozrejme s rodinou, priateľom a s najbližšími u štedrovečerného stola a pod stromčekom. Veľmi sa teším na tú rodinnú vianočnú atmosféru a úsmev na tváričkách mojich malých bračekov:)

Tvoja modelingová kariéra sa úspešne rozbehla, ako si sa k modelingu dostala?

K modelingu som sa dostala cez jednu, tiež z Holíča, veľmi úspešnú modelku Soňu Kovárikovu, ktorá ma tam „dokopala“ a hovorila mi, že to mám skúsiť. Nebol to môj  sen, ale som rada, že sa tomu venujem a že sa mi zatiaľ darí a dúfam, že aj do budúcna bude dariť.

Čo na tvoj úspech hovorí tvoje okolie?

Moje okolie je podla mňa veľmi tolerantné, väčšina ľudí ma podporuje, ale sú aj takí, čo to nemôžu prekúsnuť, alebo neviem ako by som to opísala. Každopádne ma to ale veľmi mrzí,  pretože neznášam tú najhoršiu ľudskú vlastnosť a to je „závisť“.  Za tými fotografiami nie je všetko také jednoduché ako si mnohí  myslia, je za tým kopec driny, málo času na spánok a celkovo sú to „veľké fofre“ . Musím veľa obetovať a pritom stále musím vyzerať veľmi „fresh“ a sviežo, musím si udržiavať miery a zdravú a čistú pleť .

Ktorá z fotografií, na ktorých účinkuješ, Ti je najbližšia? S ktorou si osobne najspokojnejšia?

Moja najobľúbenejšia fotografia? Musím povedať, že všetky sú pre mňa najobľúbenejšie. Každé fotenie je niečím iné a výnimočné. Odniesla som si odtiaľ veľa zážitkov a  nových skúseností, spoznala som veľa nových ľudí a som z každej fotografie veľmi nadšená, takže všetky sú moje najobľúbenejšie.

Aké sú tvoje vyhliadky do budúcna v tvojej kariére?

Moje vyhliadky ? Nechávam to na osud. Je to ťažko takto povedať,  pretože nie vždy ide do kurzu typ baby ako som ja,  trendy sa menia a tiež typy dievčat,  takže určite chcem v tom pokračovať a chcem byť lepšia a lepšia ako doteraz.

Čo by si zaželala čitateľom prozáhorí.sk do nového roku?

Čitateľom prozáhorí.sk prajem hlavne veľa úspechov v roku 2014. Veľa zdravia a kopu priateľov okolo seba, lebo bez priateľov a rodiny sa to ozaj nedá . A ešte niečo,  nikdy sa hlavne nevzdávajte a choďte za cieľom, ktorý chcete dosiahnuť. Keď v to budete veriť,  tak to aj dosiahnete !! Krásne sviatky a šťastný Nový rok !:)

Share This Article