Milujeme kávu, je to naša ❤ záležitosť

Milujeme kávu, je to naša ❤ záležitosť

Všetko pre dokonalý pôžitok z kávy

Káva je vždy spätá s chvíľami odpočinku a najlepšie si ju vychutnáme v kruhu našich najbližších. A pretože my kávu tak milujeme, zostavili sme pre Vás ponuku našich najlepších výrobkov: všetko, čo potrebujete na prípravu dokonalej prekvapkávanej kávy, kapučína a ďalších špecialít, ale aj poháre a porcelán, z ktorého Vám Váš obľúbený nápoj bude chutiť ešte lepšie. A aby ste si mohli svoju kávu sladko spríjemniť, pripravili sme aj pomôcky na pečenie. Máte chuť dať si kávu? My áno! Začiatok predaja tejto kolekcie v Tchibo obchodoch od 18. 8. 2014, v e-shope www.tchibo.sk pre držiteľov TchiboCard už od stredy 13. augusta.

Ako hrubo má byť káva namletá?

To závisí od toho, aký nápoj z nej chcete pripravovať. Čím kratšia je príprava, tým jemnejšie by malo byť mletie – a čím je káva namletá jemnejšie, tým viac aromatických látok sa v nej rozvinie: z jemne namletej kávy sa pripravuje napr. espresso. Na prípravu kávy v kanvici sa, naopak, odporúča káva namletá nahrubo,“ radí Andreas Christmann, odborník na kávu spoločnosti Tchibo.

Šablóny na cappuccino, 3 ks

S tromi rôznymi motívmi. Šablóny sú vhodné napr. aj na zdobenie koláčov, dezertov alebo okrajov tanierov. Z ušľachtilej ocele 18/10, leštenej do vysokého lesku, vhodné tiež do umývačky riadu. Predbežná cena za súpravu 5,95 €.  Prestieranie, 4ks

Kvalitná rebrovaná tkanina. Každé prestieranie cca 48 x 33 cm nájdete v ponuke v tyrkysovej alebo hnedej farbe. Predbežná cena za súpravu 8,95 €.


 


Poháre na latte macchiato, 2 ks
S hrubým dnom. Ideálny aj na ľadovú kávu. Poháre sú vhodné do umývačky. Objem každého pohára cca 450 ml. Výška cca 15 cm. Cena 6,95 €

 

Share This Article