Na kúpalisku v Zlatníckej doline upravili cenník vstupov

Iba niekoľko kilometrov od Skalice je miesto, ktoré ponúka širokú paletu relaxu. Zlatnícka dolina, prímestská rekreačná oblasť, je lokalita, kam sa oplatí vydať autom, na bicykli, ale i peši. Od 1. júla je tu aj možnosť využiť pravidelnú letnú autobusovú dopravu 4x počas dňa. Pre návštevníkov je najväčším lákadlom prírodné kúpalisko s kompletným zázemím i možnosťou ubytovania a tiež rôzne druhy občerstvenia a posedenia. Pešie túry, prechádzka lesom, plávanie, ubytovanie, to je v skratke dôvod, prečo navštíviť Zlatnícku dolinu.

Návštevníci kúpaliska od začiatku prázdnin určite radi privítali úpravu cenníka vstupov. Novinkou je, že počas pracovného týždňa je cena celodenného vstupného pre dospelých 2.50, čiže o jedno euro nižšia ako počas víkendu a deti do 100 centimetrov majú vstup zdarma, čo doteraz nebolo. Znižuje sa cena permanentky na 10 vstupov pre dospelých (o 5 €) i deti (o 1 €). Určite zaujímavé sú podľa nového cenníka vstupy pre rodiny napr. s dvoma deťmi do 100 cm, kedy počas pracovného týždňa ušetria na vstupnom až 6 € (podľa starého cenníka 11 eur, podľa nového 5 eur). A napokon sa znižuje aj cena vstupov na poobedňajšie plávanie pre dospelých o 1 € počas pracovných dní a 1.40 € cez víkend; pre deti o 50 centov a upravuje sa i čas – toto zníženie vstupného platí už od 16. hodiny

Kompletne pripravený areál kúpaliska, kvalitné služby a voda, ale najmä úprava cien, to sú faktory, ktoré by mohli ešte viac prilákať návštevníkov do Zlatníckej doliny, na prírodné kúpalisko.

 

Share This Article