Po Skalici aj Senica ruší reprezentačný ples mesta!

Obdobie od Troch kráľov je charakterizované ako plesová sezóna, ktorú v Senici otváral mestský ples. Jeho konanie, ktoré bolo naplánované na 12. januára 2019, nový primátor Senice Martin Džačovský zrušil.

senicaples

Už pred nástupom do funkcie 6. decembra sa oboznamoval okrem iného aj s pripravenosťou nadchádzajúcich podujatí. Stav príprav mestského plesu zo strany organizátora MsKS  ho zaskočil: Ak nemá byť reprezentačný ples mesta naozaj reprezentatívny, radšej v roku 2019 nebude. Na budúci rok ho pripravíme na úrovni, aby bol hodný svojho názvu.“ V prvom rade nebol podľa neho zabezpečený  takmer žiadny  program. Vzhľadom na obdobie, kedy sú kvalitné kapely a účinkujúci veľmi vyťažení, nebola ani záruka, že  sa takýto program podarí zostaviť. Podstatným dôvodom na zrušenie plesu bola aj krátka doba na pozvanie hostí.

O zážitok z plesov však ľudia neprídu, môžu si vybrať z ponuky v našom meste. Konať sa bude Hasičský ples, Reprezentačný poľovnícky ples, Študentský ples, Ples dôchodcov okresu Senica či Valentínsky ples, ktorý organizuje SČK, územný spolok Senica.

 

SLEDUJTE NÁS NA FACEBOOKU.

 

Share This Article