Sanchez Amsterdam a Juraj Hnilica ako Uletení Anjeli

Finalista ČSMT 2015 Ďuri Hnilica a slovenská kapela Sanchez Amsterdam predstavili svoju spoločnú skladbu Uletení Anjeli aj s oficiálnym videoklipom.

1897761_1041976509159753_3116998013085336457_n

Nová skladba bola predstavená v sobotu exluzívne v špeciálnej hudobnej úprave vo finále ČSMT, interpretovaná práve Ďurim. U fanúšikovsa skladba teší veľkej obľube už dlhšu dobu, keďže sa nachádza ako jedna z piesní na albume Nezastavíš od kapely Sanchez Amsterdam. Fanúšikovia skupiny a Ďuriho tak skladbu v digitálnej forme mohli počúvať doteraz len ako súčasť albumu, ktorý vyšiel vo februári.  „Nechceli sme nič uponáhľať a čakali na zvláštnu príležitosť, kedy by sme skladbu mohli uverejniť. Smeradi, že Uletení Anjeli dostali vizuál aký si zaslúžili, a tak po dlhšej dobe môžme konečne odprezentovať našu spoluprácu “ , zhodli sa Juraj s Dávidom (spevák SA).

V klipe ďalej účinkujú klavirista Jakub Valachovič (SA) a čelistka Nadežda Turčanová Holenková.Ako hlavní predstavitelapríbehuv klipe účinkovali tanečníci zoShakers Dance Company.

Spojenie kapely Sanchez Amsterdam a Ďuriho Hnilicu má počiatky až do roku 2012, kedy sa stretli ešte ako členovia iných zoskupení na letnom rockovom festivale. Následne vzniklo veľké priateľstvo medzi Ďurim a Dávidom, ktoré prerástlo až do spolupráce na debutový album kapely SA. Tu sa práve nachádza duet Dávida a Juraja za doprovodu piana (Zoli Tóth) a kontrabasa (Ján Borza).
Zvukovú produkciu sprostredkovali Randal Group production avizuálnu stránku ShotPro a SMD – Sound&Light.

Share This Article