Sanchez Amsterdam vydáva nový singel aj s klipom!

Sanchez Amsterdam je mladá electro-rocková kapela ktorá na hudobnej scéne nie je žiadnym nováčikom. Majú na svojom konte už dva profesionálne albumy /Nezastavíš a Tanec v ohni/. V lete 2018 nastali v kapele personálne zmeny a odvtedy kapela poprvy krát vydava singel v novej zostave.

Čo myslíte, bude nový singel od SA stále tak /electro-rockový/ ako skladby predtým aj napriek tomu že z kapely odišiel klavesak ktorý tvoril zvuky syntakov? 
Na otázku nám odpovedal spevák kapely David : Nový singel bude iný a trošku odlišný od skladieb ktoré sme tvorili predtým. Áno, dosť veľké slovo má v skladbe gitara a syntaku tam toľko nie je ako predtým. Ale nezanevreli sme naň a je tam dačo aj z neho. Singel dostal názov Divoká voda, čo sa týka klipu, mali sme veľa vtipných záberov ktoré sme sa nakoniec aj rozhodli použiť a klip odľahčiť. Všetky klipy sú vážne a každý dbá na to ako je klip nasvieteny a podobne. My sme tento krát spravili klip ako sa povie na punkaca  . Singel je aj skôr tak pop-rockovo naladení. A electro-rock už sa nesnažíme veľmi používať. Skôr modern-rock.
Sanchez Amsterdam momentálne ukončili turné po Slovensku s kapelou Reunion. Ak by ste ich chceli vidieť na koncerte, všetky letné festivali budú mat zverejnené čoskoro na svojich stránkach.
Share This Article