Sezóna na Baťovom kanále otvorená!

Slnečné počasie prilákalo obyvateľov Slovenska a Čiech, aby sa v sobotu 27. apríla prišli pozrieť na Baťov kanál do Skalice, kde sa otvárala  plavebná sezóna pre rok 2013. Ako každý rok, tak aj tento rok plavebnú sezónu na Baťovom kanále v Skalici otvoril primátor mesta Skalica.

V bohatom kultúrnom programe sa  predstavili umelci, ako napr. country rocková skupina BLUE STAR, speváčka Katarína Caletková, tanečná skupina EXTAVAGANZA, Zumba s Diankou a  tanečná show s maskotami.  Nechýbalo samozrejme slávnostné odomykanie vody.

Počas celého dňa sa návštevníci mohli povoziť na lodi alebo člnoch, občerstviť sa v pripravených gastro stanoch alebo si len posedieť pri hladine Baťovho kanála.  Rodiny s deťmi sa mohli zapojiť do pripravených animačných služieb, ktoré vytvorila Súkromná stredná odborná škola VIA HUMANA na tému Hollywood. Pripravené bolo maľovanie na tvár, indiánske stanovisko, športové stanovisko. Po  celý deň sa po prístave prechádzali aj super masky, ktoré taktiež pripravila Via Huamna,  z ktorých boli návštevníci veľmi nadšení. Viac foto nájdete na stránke školy.

Share This Article