Skaličan Vladko Dom Snov nezíska

V mesiaci jún sa do hry o Dom Snov v Jojkárskej reality show Vyvolení dostal Skaličan Vlado Soušek.  Od 19. augusta na televíznych obrazovkách sme mohli pravidelne vidieť vývoj stavebných prác a medziľudských vzťahov.  Do tretieho súboja /Sobota 7.9.2013/ išli proti sebe bojovať Marcel, ktorý si vybral Skaličana Vlada. Súboj vždy prebiehal medzi tromi hráčmi a tak si Vlado vybral ešte Zuzanu, ako tretiu spoluhráčku.

Vladko vypadol - Vyvolení

O vyraďovaní rozhodla disciplína „dvere“, ktorú zvolila Zuzka. (Vyhráva ten, kto prvý odomkne a zavrie všetky dvere na danej trase). Prvá to stihla Zuzana, ktorá tak bola mimo ohrozenia, druhý všetky dvere otvoril Vladko. V druhej časti súboja rozhodujú účastníci show o zotrvaní jedného z hráčov v hre, a tí rozhodli, že zástupcu Skaličanov v hre Vladka pošlú domov.

Makal som na plné gule, ale posledný týždeň bol namáhavý. Necítil som sa dobre. Aj doktor mi povedal, aby som si dal častejšie pauzu. Stratil som chuť bojovať o Dom snov. Chcem ísť domov. Chýba mi priateľka. Neviem bez nej byť. Sklamal ma Marcel. Vzdávam to,”vysvetlil Sajfovi dôvody svojho zlyhania Vladko.

Share This Article