Skalickí Fans preverili svoj tím

Po majstrovskom Šk Slovan Bratislava preveril skalické A mužstvo MFK v prípravnom zápase tím Fans Skalica. Fans si tak mohli na vlastnej koži skúsiť ako sa cítia súperi, keď musia čeliť tak výbornému mužstvu ako sú naši chlapci.
Tréner A mužstva pripravil pre každý polčas dve zostavy a týmto ťahom zaskočil mužstvo Fans. Tréner Fans mal k dispozícii menší káder, nakoľko mužstvo postihla viróza.
V úvode zápasu počas prvých dvoch minút Fans nedali A mužstvu loptu, ale potom sa spustil uragán šancí, kedy si miestami Fans pripadali ako na kolotoči. Fans vsadili na rýchle a nebezpečné protiútoky a pri jednom z nich ostala píšťalka rozhodcu nemá, keď obranca zložil útočníka Fans, ktorý by išiel sám na bránku, a mal dostať červenú. Tento dôležitý moment ovplyvnil celé stretnutie a prvýkrát v jesennej časti tak chlapci A mužstva zažili aké to je, keď majú podporu muža v čiernom. V bráne držal Fans nad vodou „Fišo“ a tak sa polčas skončil prehrou Fans 0 : 5.
Po zmene strán sa hrala vyrovnaná šachová partia v ktorej sa Fans zbavili rešpektu a viac útočili, ale „Lapač“ bol neprekonateľný. Asi 5 minút pred koncom prišli na zrýchlené hosťovanie traja hráči A mužstva, ktori si chceli skúsiť dres Fans a pomohli tak oživiť ich ofenzívu.
Po stretnutí si všetci posedeli pri spoločnej debate a výbornej kapustnici. Zástupca fanúšikov poďakoval chlapcom za výbornú jeseň, zaželal im ešte lepšiu jar a potom Fans spustili tak ako po každom stretnutí  – „hoši ďekujem“. Konečné skóre ( MFK – Fans 8 : 1 ) nebolo dôležité na tejto peknej akcii. Hlavnou myšlienkou bolo upevnenie väzby hráči – fanúšikovia a zároveň poďakovanie hráčov fanúšikom za povzbudzovanie nielen doma, ale aj na ihriskách súperov.
Dúfame, že túto príjemnú akciu zopakujeme aj po jarnej časti súťaže.