V Malackách to cez víkend vrelo. Tretia Fun rádio Dohoda mala veľký úspech.

Zámocký park v Malackách bol v sobotu (8. augusta) plný hudby-chtivých ľudí. Neodradili ich ani vysoké teploty a naplno si užívali najväčší letný žúr Fun rádio Dohoda. Malebná scenéria Zámockého kaštieľa v Malackách poslúžila aj tento rok ako kulisa pre popredných interpretov slovenskej populárnej scény, ktorí západ Slovenska roztancovali do skorých ranných hodín.

funko2

Prvé vystúpenia tradične patrili mladým hudobným objavom, tentoraz to boli Pandora, Ranná nevoľnosť a Bod omylu. Po tomto rockovom začiatku sa Malackám predstavili Lavagance, ktorý na Dohode vystupovali po prvý raz. Fanúšikov ďalej rozskákali a rozospievali HEXáci, ale i Katka Knechtová. Kvôli horúčavám dav pomáhali schladiť hasiči, ale keď začal hrať Adam Ďurica, nejedno ženské srdce sa začalo topiť 😉 Ako náhle na pódium vstúpila legenda Richard Müller, starí či mladí, všetci jasali. Dobrú náladu ďalej ťahal Polemic so svojim energickým programom. Keď na pódium vybehol Majk Spirit dav začal doslova jačať. Aj za pomoci chalanov z H16 nakoniec potiahol dlhšie ako mal a zavŕšil tak nesmierne vydarenú, v poradí tretiu Dohodu tohto roka.

Samozrejme čo by bola Dohoda bez moderátorov Fun rádia. Didiana a Sajfa to roztočili a ľudí zabávali nielen mnohými súťažami, ale i originálnymi hudobnými vsuvkami 🙂 Malacky hosťujú najväčší letný žúr Dohodu už niekoľko rokov, aj preto organizátori podujatia darovali mestu príspevok na obnovu kaštieľa.

TAGGED: , , ,
Share This Article